Wahadełko – jak używać i sprawdzać odczyty na skalach astralnych

Chcesz mieć wahadełko, ale nie wiesz, jak go używać? Wybierz model spersonalizowany, wykonany specjalnie dla użytkownika i zapoznaj się z techniką odczytów na skalach astralnych. Wahadło złote z kulą i łańcuszkiem albo ładowane przez Mistrza bioenergoterapii można zamówić dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Wahadełkowanie jest, mówiąc najprościej, umiejętnością odczytywania informacji docierających z przestrzeni energetycznej i duchowej. Odczytów dokonuje się na skalach astralnych za pomocą weryfikatora, czyli wahadła.

Wahadełko radiestezyjne – jak używać?

Wahadełka radiestezyjne są odbiornikami, a ich ruch jest reakcją na wiadomości docierające z przestrzeni duchowej. Warto podkreślić, że samym urządzeniem pomiaru energii jest człowiek. Wahadełka do radiestezji umożliwiają jedynie odczyt sygnałów, które dostajemy od podświadomości.

Wahadełka dostępne na stronie służącą do odczytów na skalach astralnych. W sklepie internetowym dostępne są zarówno wahadełka, instrukcje jak ich używać oraz skale astralne. Istnieje również unikatowa możliwość naładowania wahadełka przez samego Mistrza. Wahadła podpięte pod najwyższe pasma duchowe osoby zamawiającej znacznie wspomagają poprawność odczytów na skalach astralnych. Wahadełko – jak używać i jakie wybrać? Sprawdź na stronie popko.pl.

Wahadełko złote z kulą i łańcuszkiem

W sklepie Mistrza dostępne są zarówno najprostsze wahadełka, jak i modele ze szczerego złota, robione na specjalne zamówienie. Pięknie wykonane wahadełko złote z kulą i łańcuszkiem to model, którego używa bioenergoterapeuta Zbigniew Jan Popko podczas zabiegów.

Wahadełka i amulety mogą być ładowane jako duchowe. Amulet Kamień przemiany neutralizuje szkodliwe promieniowanie w przestrzeni fizycznej i nie tylko. Za jego pomocą można otwierać wewnętrzne portale, a także uzdrawiać ciało fizyczne i egzystencjalne. Akcesoria do wahadełkowania, które są obecnie dostępne w sklepie online to:

  • wahadełko ładowane przez Mistrza bioenergoterapii jako osobiste;
  • wahadło złote z kulą i łańcuszkiem;
  • amulet duchowy Kamień przemiany, który neutralizuje szkodliwe promieniowanie;
  • wahadełko ze srebra lub złota – ręczna, jubilerska precyzja wykonania;
  • wahadełko do wróżb z kulą zawierającą połączenie znaków PBZ i Elohiiin.

Wybierając wahadełko do radiestezji, warto kierować się intuicją. Znalezienie idealnego modelu można porównać do spotkania partnera na całe życie.

Bioenergoterapeuta – Wrocław i inne miasta

Wahadła wykorzystuje się podczas pracy z energią. Bioenergoterapeuta z Wrocławia lub innego miasta, a także ten pracujący online, mogą odczytywać informacje, posługując się różnymi narzędziami. Do czego służą wahadełka i jak ich używać? Jaka jest różnica między wahadełkiem ładowanym i nieładowanym? Co można zyskać, używając wahadełka? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz na stronie Mistrza. Zbigniew Jan Popko nagrał krótkie video, w którym przekazuje swoją wiedzę, dzięki czemu dowiesz się, jak zacząć i jak rozwijać tę umiejętność!


Udostępnij:
Dodaj komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018.
Zmiksowane.com to portal społecznościowy dla miłośników gotowania w urządzeniach wielofunkcyjnych typu Thermomix