Site icon Przepisy Thermomix

ZABIERZ MNIE NA WAKACJE – Dania gotowe i zupy z Delikatesów Baccara!

Co jest najważniejsze podczas, tak wyczekiwanego przez cały rok urlopu? Wypoczynek! Jak wiele kłótni w związkach podczas wypoczynku powodują zbyt duże wydatki w restauracjach lub marnowanie czasu na samodzielne gotowanie posiłków. Szczególnie, że przedłużająca się już ponad rok pandemia koronawirusa, rosnące ceny w urlopowych kurortach nie są powodem do zadowolenia Polaków podczas wakacji 2021.

Moje dzieci coraz starsze, chciałem zabrać chłopaków na męski wypad pod namiot na rowerach. Nie będzie jak gotować domowych posiłków, a warto żeby dzieci jadły coś ciepłego i pożywnego. Kiełbaski z ogniska można zjeść, ale żeby przez kilka dni żywić się tego typu jedzeniem to już niekoniecznie.

Przeglądałem ostatnio w pobliskim sklepie składy produktów dań gotowych. Zwykle byłem sceptyczny do tego typu produktów. Wydawało mi się, że jest to sama „chemia”.  Dania gotowe i zupy z rodzinnej Manufaktury Baccara zaskoczyły mnie bardzo dobrym składem. Na liście składników nie znalazłem, żadnych polepszaczy czy składników E. Wydaje mi się, że to idealny produkt na kemping, pod namiot, do kampera, nad morze, na Mazury, w góry, na wycieczkę, dla dzieci, dorosłych i dla seniorów. Dania są pakowane w nowoczesnej technologii dlatego bez konserwantów (mają czyste etykiety) zachowują świeżość do 10 ciu dni. Można je zatem spakować w podróżną lodówkę i zabrać. Łatwe i szybkie w przygotowaniu – wystarczy podgrzać 2-4 minuty i gotowe. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy potrzebują zupy pomidorowej dla dziecka – mogą ją odgrzać w każdej chwili.


To doskonałe dania dla tych, którzy stawiają podczas urlopu na odpoczynek bez gotowania albo zwyczajnie nie mają czasu na to czasu bo dużo zwiedzają. W ofercie są pełne dania np. schabowy z ziemniaczkami i kapustą, ale można też zakupić np. samego kotleta czy marchewkę gotowaną. U mnie w sklepie rodzajów produktów nie było zbyt wiele, natomiast na stronie producenta znalazłem dużo więcej rodzajów posiłków. Znalazłem zupę tajską, krupnik polski czy zupa gulaszowa.

Pełna gama dań do wyboru od pysznych zup: https://delikatesybaccara.pl/category/366/zupy i dania obiadowe: https://delikatesybaccara.pl/category/359/dania_obiadowe

Exit mobile version