Site icon Przepisy Thermomix

Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA

pizza

Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA zapewnia urządzenia, które można wykorzystać w wielu lokalach – od niewielkich barów, przez pizzerie czy hotele, aż do dużych, renomowanych restauracji. Co ważne, firma działa na terenie całej Polski, więc każdy będzie mógł skorzystać z proponowanej oferty i zamówić wybrane produkty pod wskazany adres. Hurtownia współpracuje z wieloma producentami, dlatego ceny poszczególnych urządzeń są konkurencyjne.

Piec konwekcyjno parowy

Piece konwekcyjno parowe należą do kategorii sprzętów niezbędnych w branży gastronomicznej. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie restauracji bez tego rodzaju sprzętu. Jego wielkość jest dopasowywana do potrzeb danego lokalu, a więc powierzchni kuchennej oraz natężenia ruchu. Piec konwekcyjno parowy występuje najczęściej w dwóch wariantach – gazowym lub elektrycznym. W zależności od ceny wyposażony jest w wiele funkcji, które mają wpływ na wygodę podczas przygotowywania posiłków.

Zmywarka kapturowa

Zmywarka kapturowa jest kolejnym elementem wyposażenia lokalu gastronomicznego, którego nie powinno zabraknąć. Wielkość urządzenia dopasowuje się do potrzeb restauracyjnych. Producenci wyposażają ją w pojemniki na płyn nabłyszczający czy dozownik płynu myjącego. Wykonana jest najczęściej ze stali nierdzewnej, która wydłuża jej żywotność oraz ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Piec do pizzy

Wykonywane najczęściej z wysokiej jakości stali nierdzewnej piece do pizzy to urządzenia, które są podstawowym wyposażeniem każdej mniejszej lub większej pizzerii oraz innych lokali gastronomicznych. Użyty materiał wydłuża ich żywotność oraz wpływa na utrzymanie ich w czystości. Dostępne są wersje jednokomorowe lub dwukomorowe. Piece są zwykle umieszczane na specjalnie przygotowanych podstawkach.


Szafy chłodnicze


Szafa chłodnicza to jedno z podstawowych urządzeń, które znajduje się w lokalu gastronomicznym. Można wybierać spośród wielu rodzajów dostępnych na rynku. Większość wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która przekłada się na solidność szafy oraz łatwość utrzymania jej w czystości. Ciekawym wariantem jest wybór modelu z przeszklonymi drzwiami, dzięki któremu można szybko ocenić zawartość wnętrza.


Zmywarki do garnków


Zmywarki do garnków są najczęściej wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ten wpływa na solidność urządzenia, a w dodatku nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości. Producenci zmywarek (Fagor, Hobart czy Stalgast) dbają o ich intuicyjny panel obsługi, więc nie powinno być kłopotu z ich uruchamianiem.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55
E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl
NIP: 6312312497, REGON: 241677598
ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Exit mobile version